Kontakt     O Nas     Serwis     Cenniki    

Jedne Firmy stawiają Tylko na Cenę, zapominając o Jakości   

My stawiamy na Jakość nie zapominając o Cenie.   

 

 

O Nas

Firma ARKAN powstała w 1997 r. w Gdańsku. Utworzyli ją szefowie kilku oddziałów jednej z ogólnopolskich firm komputerowych. Oddział w Olsztynie powstał dwa lata później.
Głównym przedmiotem działalności firmy Arkan Olsztyn jest sprzedaż i instalacja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, a także innych wyrobów elektroniki profesjonalnej oraz profesjonalny serwis m in. drukarek, monitorów itp. Firma ARKAN Olsztyn sprzedaje m in. produkty Hewlett Packard Samsung, Philips, Intel, CISCO, Micronet,  RW DATA [opcja 15 lat gwarancji], Microsoft.
W naszej ofercie znajduje się cały przekrój oprogramowania licencjonowanego największych firm producentów oprogramowania takich jak: Microsoft, Symantec,  Corel, Adobe, Autodesk.
Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę [ponad 7 letnie doświadczenie w branży IT] i możliwości techniczne przy realizacji zadań integracyjnych związanych z szeroko rozumianą komputeryzacją.
Współpracujemy z regionalnymi partnerami handlowymi (m in. Lidzbark Welski, Mrągowo, Działdowo). Współpracujemy również z osobami wdrażającymi oprogramowanie dla firm małych, średnich jak  i dużych.
Nieustannie dokładamy starań, aby nasze towary i usługi były nie tylko konkurencyjne jakościowo, ale i cenowo. Duży nacisk kładziemy na logistykę, aby uczynić jak najsprawniejszy system zamówień i dostaw.
Mam nadzieję, że choć w niewielkiej części udało mi się przybliżyć zakres jak i profil działalności firmy ARKAN OLSZTYN, co choć w części pozwoli Państwu podjąć decyzję o współpracy z Naszą firmą.

           .....   dalej